Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 11 lipca 2013

pierwsza rocznica :)STO LAT !!!!! sobie życzę :)

z Okazji mijającej rocznicy mojej pracy z sutaszem chcę wam pokazać jak zmienił się mój warsztat:) zajmuję się sutaszem już ponad rok -to dużo i mało patrząc na swój rozwój myślę że jest coraz lepiej :) pokażę wam dwa kolaże moich prac sami poznacie które były robione na początku mojej drogi a które teraz:) dziękuje kochani za to że jesteście i pomagacie życzę sobie kolejnego tak udanego roku,myśle że będzie to wspaniała motywacja dla osób zaczynających zabawę z sutaszem,buźka :)


a tu wcześniejsze moje próby z sutaszem tak wyglądały ale się nie pddałam :)


7 komentarzy:

 1. niesamowicie się rozwinełaś w tak krótkim czasie, musisz mieć talent do tego !

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję sutaszowej rocznicy, osiągnęłaś przez ten czas niesamowity poziom! Gratuluję i życzę powodzenia w dalszych zmaganiach z biżuterią ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę wielu nowych pomysłów i inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję ślicznie kochane, bardzo mi miło :) mam nadzieję że kolejny rok zaowocuje w wiele fajnych projektów, wiele się nauczyłam w tym roku , były i dobre i złe momenty niektóre z was wiedzą o co chodzi:)

  OdpowiedzUsuń
 5. WSZYSTKIEGO NAJ...! z okazji pierwszej rocznicy :-)
  Skoro za rok można poczynić takie postępy, to może też się przyłożę i zacznę częściej coś tworzyć :) Tylko że do osiągnięcia takich efektów oprócz cierpliwości do ćwiczenia trzeba mieć jeszcze taki talent jak Twój :))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Ja tez jak ostatnio spojrzałam na moje pierwsze prace to aż za głowę się złapałam. Ale jak to mówią trening czyni mistrza, tego ostatniego jeszcze nie osiągnęłam ale zmierzam nieustannie.
  pozdrawiam
  www.reczniestworzone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Smykałka widoczna :) jak mawia moja znajoma , gratuluje postępów i mam cicha nadzieje ,że rozwinę się w podobny sposób , pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje

  OdpowiedzUsuń